Projektowe zakończenie wakacji w Węgorzewie Koszalińskim

Dodano: 31 sierpnia, 2020 | Autor: sylwia.wozniak@powiat.koszalin.pl

Dni zdrowego stylu życia w Węgorzewie Koszalińskim – 29.08.2020 r.
W tym roku żegnaliśmy wakacje w Węgorzewie Koszalińskim podczas Dni zdrowego stylu życia.
Mieszkańcy Powiatu Koszalińskiego mogli skorzystać z bezpłatnych warsztatów kulinarnych i samodzielnie przyrządzić i upiec pizze. Wszystkie składniki Powiat zakupił od lokalnych przedsiębiorców.
Na naszym stoisku promocyjnym można było obejrzeć filmy, które wzięły udział w konkursie filmowym pn. „Moja wieś w obiektywie”. Jest to kolejne działanie, które realizujemy w ramach projektu pn. „Moja wieś- moje serce”.
Uczestnicy wydarzenie mogli również zapisać się na bezpłatne szkolenia z zakresu finansów i rachunkowości realizowane w ramach projektu pn. „Nowoczesne i Atrakcyjne Koła Gospodyń Wiejskich”, a także wypełnić ankietę rekrutacyjną na bezpłatne badania kolonoskopii w ramach projektu pn. „Wiem, badam się, zapobiegam…”
Relacja z wydarzenia poniżej.

zdjęcie przedstawiające stoisko Powiatu Koszalińskiego
zdjęcie przedstawiające wizualizację wyświetlaną na laptopie moja wieś moje serce
zdjęcie opisujące stoisko powiatowe namiot i Sołtysi
zdjęcie opisujące stoisko powiatowe przed nim koło gospodyń wiejskich
zdjęcie opisujące stoisko powiatowe namiot i Sołtysi trzymający baner
zdjęcie stoiska powiatowegozdjęcie przedstawiające stoisko koła gospodyń wiejskich wraz z przedstawicielkami
zdjęcie przedstawiające stoisko Koła Gospodyń Wiejskich w dobrzycy
Zdjęcie przedstawiające stoisko Koła gospodyń w Kłosie
Zdjęcie przedstawiające różne stoiska podczas warsztatów zdrowego stylu życia w Węgorzewie Koszalińskim
Zdjęcie przedstawiajace stoisko projektu Wiem badam się zapobiegam
Zdjęcie przedstawiające ludzi uczestniczących podczas pieczenia pizzy

Zdjęcie przedstawiające kobietę z pizzą.