Programu współpracy Powiatu Koszalińskiego z organizacjami pozarządowymi

Dodano: 30 sierpnia, 2019 | Autor: sylwia.wozniak@powiat.koszalin.pl

Wydział Organizacyjny Starostwa Powiatowego w Koszalinie informuje, że rozpoczęte zostały prace nad opracowaniem „Programu współpracy Powiatu Koszalińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2020”.

W związku z powyższym prosimy o zgłaszanie Państwa propozycji, kierunków oraz priorytetów i obszarów działań, pisemnie na załączonym formularzu (plik do pobrania) bezpośrednio do Wydziału lub drogą e-mail na adres: ewa.zagorska@powiat.koszalin.pl . O terminie złożenia propozycji decyduje data wpływu.

TERMIN SKŁADANIA PROPOZYCJI DO DNIA 10 września 2019 r.

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenie propozycji do programu nie jest jednoznaczne z umieszczeniem zadania w programie lub zabezpieczeniem kwoty na jego realizację.

Starostwo Powiatowe w Koszalinie

Wydział Organizacyjny, ul. Racławicka 13