Powiat Koszaliński „Samorządowym Liderem Współpracy z NGO 2022”

Dodano: 16 listopada, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Powiat Koszaliński zdobył I nagrodę w dziesiątej edycji Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pn. „Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2022”, w kategorii powiaty.

Przedmiotem Konkursu była prezentacja dobrych praktyk z zakresu współpracy administracji samorządowej – gmin, powiatów i miast województwa zachodniopomorskiego – z organizacjami pozarządowymi w 2021 roku.

Prezentacja współpraca z NGO 2021

Statuetka Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2022 Pierwsza nagroda w konkusie Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2022

www.wzp.pl

www.wws.wzp.pl