Pieniądze dla organizacji pozarządowych w powiecie koszalińskim

Dodano: 14 października, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Powiat Koszaliński przeznacza na rzecz społeczności lokalnych nagrodę pieniężną, otrzymaną za zajęcie I miejsca w Konkursie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego – Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2022.

Organizacje pozarządowe, które mają pomysły na działania dla dobra wspólnego zapraszamy do składania propozycji.

1. Oferty w trybie 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie „małe granty” (wzór do pobrania) należy składać w terminie od 28 października do 15 listopada br. w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Koszalinie (parter) lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Starostwa Powiatowego w Koszalinie, Racławicka 13, 75-620 Koszalin. O terminie decyduje data wpływu.
  2. Jedna organizacja pozarządowa może złożyć jedną ofertę.
  3. Koszt zadania nie może przekroczyć 2.000,00 zł.
  4. Termin realizacji zadania publicznego do 31.12.2022 r.
  5. Nie wymagany jest wkład własny do zadania.

Najciekawsze działania zostaną wyłonione do realizacji przez Zarząd Powiatu w Koszalinie.
Ogólna kwota przeznaczona na sfinansowanie zadań – 8.000,00 zł.

Wszelkie informacje. dot. ofert można uzyskać pod nr tel. 94 71 40 171, lub e-mail: ewa.zagorska@powiat.koszalin.pl

DRUK uproszczona oferta realizacji zadania publicznegoDOCX0.1 MBPobierz