Oni zagrają o puchar Starosty Koszalińskiego w Sianowie!

Dodano: 27 lutego, 2023 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

4 marca 2023 r. w Sianowie, odbędzie się Finał 7. Halowego Turnieju Piłkarskiego Sołectw i Osiedli Powiatu Koszalińskiego o Puchar Starosty Koszalińskiego.

W gościnnej Hali Sportowo-Widowiskowej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Sianowie
o Puchar Starosty Powiatu Koszalińskiego – Mariana Hermanowicza – powalczą z Gminy:
Będzino – Sołectwo Mścice (Sołtys – Aniela Antkiewicz),
Biesiekierz – Sołectwo Nowe Bielice (Anetta Ławrynowicz),
Bobolice – Sołectwo Dargiń (Ireneusz Bednarczyk),
Manowo – Sołectwo Wyszebórz (Sylwester Szczepankiewicz),
Mielno – Sołectwo Gąski Osiedle (Zygmunt Ramotowski),
Polanów – Sołectwo Sowinko (Grzegorz Zabłocki),
Sianów – Sołectwo Kłos (Joanna Urban)
Świeszyno – Sołectwo Konikowo (Monika Piotrowska).

Uczestnicy sianowskiego turnieju otrzymają puchary ufundowane przez Starostwo Koszalińskie. Zwycięzcy – puchar Starosty Koszalińskiego, zdobywcy miejsc II-VIII – puchary za zajęte miejsca. Wyróżnieni indywidualnie otrzymają: najlepszy piłkarz i król strzelców – piłki nożne, a najlepszy bramkarz – rękawice bramkarskie. To z kolei nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Powiatowe Forum Sołtysów w Koszalinie.

Będą też nagrody finansowe za zajęcie trzech pierwszych miejsc w imprezie.

Gmina zwycięzcy turnieju w Sianowie, będzie gospodarzem Finału 8. Halowego Turnieju Piłkarskiego Sołectw i Osiedli Powiatu Koszalińskiego o Puchar Starosty Koszalińskiego w 2024 r.

Początek gier o godz. 10.oo! Pół godziny wcześniej odprawa, a po niej – otwarcie imprezy!

Zapraszamy!
Zaproszenie na Finał 7. Halowego Turnieju Piłkarskiego Sołectw i Osiedli Powiatu Koszalińskiego o Puchar Starosty Koszalińskiego.

Tekst – Ryszard Wątroba, zdjęcie ubiegłorocznych zwycięzców, drużyny Sołectwa Kłos – Aleksander Andrzejewski