Ogłoszenie nieruchomość przeznaczona do oddania w najem – ul. Kościuszki 5, Koszalin

Dodano: 08 lipca, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Zarząd Powiatu w Koszalinie informuje, że na tablicy ogłoszeń i w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Koszalinie umieszczono na okres 21 dni, wykaz części nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Koszalińskiego przeznaczonej do oddania w najem
w trybie przetargu ustnego  nieograniczonego na okres do 3 lat, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 273/14, obręb ewidencyjny  0019 miasta Koszalina.
Nieruchomość stanowi część budynku administracyjnego położonego przy ul. Kościuszki 5 w Koszalinie, w skład najmu wchodzą: pomieszczenia użytkowe znajdujące się na parterze budynku, klatka schodowa, udział w  częściach wspólnych o łącznej powierzchni 121,78 m2 oraz udział w gruncie stanowiący 195 m2.

Wszelkich informacji dotyczących warunków najmu można uzyskać w siedzibie Starostwa Powiatowego w Koszalinie, ul. Racławicka 13, Wydział Nieruchomości pokój nr 326 i nr 325 oraz pod numerem telefonu 947140170, 947140128.