Obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji i Dróg od 22 marca 2021 r.

Dodano: 25 lutego, 2021 | Autor: sylwia.wozniak@powiat.koszalin.pl

Szanowni Państwo,

od dnia 22 marca 2021 r. rezygnujemy z umawiania wizyt telefonicznych i zostaje przywrócona bezpośrednia obsługa interesantów w systemie kolejkowym w Wydziale Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego w Koszalinie.

Rezerwacja internetowa umawiania wizyt pozostaje bez zmian.

Obsługa interesantów odbywać się będzie w dotychczasowych godzinach  8:00-14:30, przy zachowaniu wzmożonego reżimu sanitarnego.

Po wejściu do urzędu interesant pobiera bilet zgodnie z kategorią załatwienia sprawy i oczekuje na wywołanie, zajmując miejsce siedzące w wyznaczonych miejscach.

W tym samym czasie w urzędzie, nie może przebywać więcej niż 5 osób oczekujących na obsługę.

Informujemy również, iż na terenie urzędu nie ma możliwości płacenia gotówką, każdą opłatę można uiścić kartą płatniczą na stanowisku.

W trakcie wizyty w Urzędzie prosimy pamiętać o przestrzeganiu wszystkich obowiązujących zaleceń sanitarnych tj.

• przychodzeniu do urzędu bez osób towarzyszących,
  • zachowaniu 2 metrowej odległości,
  • zasłanianiu ust i nosa maseczką,
  • zdezynfekowaniu rąk przy wejściu do urzędu środkiem odkażającym