Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Aktualności

Nowe zasady obsługi interesantów od 29.11.2021 r.

Dodano: 25 listopada, 2021 | Autor: joanna.lipska@powiat.koszalin.pl

Na podstawie § 21 ust 5  Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U.2021 poz.879 z późn.zm.) uwzględniając konieczność zapewnienia bezpieczeństwa obywateli, od dnia 29 listopada 2021 r. wprowadzone zostają następujące rodzaje i formy ograniczenia w wykonywaniu zadań przez Starostwo Powiatowe w Koszalinie:

  1. Zadania realizowane są z wyłączeniem bezpośredniej obsługi interesantów z zastrzeżeniem pkt 2.
  2. Umożliwia się bezpośrednią wizytę w Starostwie przy zachowaniu wszelkich zasad sanitarnych w  Wydziale Komunikacji i Dróg oraz na stanowiskach ds. wydawania wypisów i wyrysów w Wydziale Geodezji, Kartografii i Katastru, przy zachowaniu zasady obsługi jedna osoba na jedno stanowisko pracy.
  3. W pozostałych wydziałach Starostwa bezpośrednia obsługa interesanta możliwa jest przy realizacji spraw niezbędnych, niecierpiących zwłoki, których nie można zrealizować   korespondencyjnie, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym z pracownikiem Starostwa.
  4. Na terenie urzędu obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki ochronnej oraz dezynfekcja rąk.
  5. Wnioski do urzędu można składać poprzez wysyłkę pocztą lub poprzez wrzucenie do urn znajdujących się przed budynkiem.
  6. Dokumenty dla interesanta będą wysyłane pocztą na wskazany adres, elektronicznie na wskazaną skrytkę lub umieszczane do odbioru w paczkomacie zlokalizowanym przy budynku Starostwa. Osobisty odbiór dokumentów jest umawiany telefonicznie przez pracownika Starostwa realizującego sprawę w przypadku takiej konieczności.
  7. Wszelkie możliwe wnioski należy składać z wykorzystaniem platformy EPUAP na adres skrytki : /spkoszalin/skrytka, a w przypadku Wydziału Geodezji poprzez gotowe formularze elektroniczne systemu e-Usług Publicznych  https://koszalinski.webewid.pl/

Starosta Koszaliński
Marian Hermanowicz


Udostępnij: Facebook | Twitter