Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Aktualności

Nieodpłatna pomoc prawna w powiecie koszalińskim

Dodano: 01 czerwca, 2021 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Przypominamy, że mieszkańcy powiatu koszalińskiego mogą korzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Umawianie terminów wizyt:  pon. – pt. godz. 7:30 – 14:30

Telefon: 790 700 695

e-mail: pomoc.prawna@powiat.koszalin.pl

publiczna strona z informacjami: www.np.ms.gov.pl

Z porad może skorzystać każda osoba uprawniona, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej, w tym osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, niezatrudniająca innych osób w ciągu ostatniego roku.
Z początkiem roku 2021, w związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z COVID-19 udzielanie nieodpłatnych porad prawnych oraz świadczenie nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu koszalińskiego odbywa się za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość, tj. telefon, e-mail.
Przywrócenie działalności Punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie powiatu koszalińskiego nastąpi w chwili odwołania stanu epidemii, a o konkretnym terminie korzystający z pomocy prawnej zostaną poinformowani na stronie internetowej Powiatu Koszalińskiego i BIP Starostwa.

 


Udostępnij: Facebook | Twitter