Na wesoło i sportowo z KGW w Węgorzewie Koszalińskim

Dodano: 29 czerwca, 2021 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

26 czerwca 2021 r. w Węgorzewie Koszalińskim (gm. Sianów), powiat koszaliński wraz z jednostką organizacyjną (Samorządowym Centrum Kultury w Sarbinowie) miał przyjemność brać udział w Eko Targach NGO oraz II Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich „Na wesoło i sportowo”. W niesamowicie barwnym i sympatycznym otoczeniu, w naszych stoiskach zapraszaliśmy do profilaktyki – bezpłatne badania kolonoskopii w ramach projektu „Wiem, badam się, zapobiegam….” oraz czynnego udziału w eksperymentach i produkcji energii! Wydarzenie miało na celu integrację środowisk wiejskich, aktywowanie społeczności lokalnej, propagowanie kultury ludowej.
Organizatorem wydarzenia było Koło Gospodyń Wiejskich z Wierciszewa oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Węgorzewa

fotorelacja z wydarzenia 26.06.2021 II Turniej KGW „Na wesoło i sportowo”w Węgorzewie Koszalińskim (zdjęcia A.Kulesza)