Marsz dla Życia i Rodziny

Dodano: 30 maja, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl
5 czerwca po dwuletniej przerwie ulicami Koszalina przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. O godzinie 12.00 w katedrze NMP zostanie odprawiona Eucharystia, a po jej zakończeniu uczestnicy wyruszą ulicami Koszalina w kierunku parafii pw. św. Wojciecha.
Na placu przykościelnym odbędzie się festyn rodzinny – w programie jest koncert znanego zespołu Exodus 15, wspólne grillowanie i różne atrakcje dla dzieci. Tego dnia rozstrzygnięty zostanie również konkurs plastyczny pod hasłem „Rodzina jest super” zorganizowany przez Katolicką Szkołę Podstawową w Koszalinie. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym radosnym wydarzeniu.
Więcej szczegółów na temat inicjatywy.
Organizatorzy Marszu: Rycerze Kolumba, Fundacja Miłości, wszystkie koszalińskie parafie.
Powiat Koszaliński jest jednym z partnerów wydarzenia.

Plakat wydarzenia Marsz dla Życia i Rodziny 5 czerwca 2022