Kulinarne Potyczki KGW w Bydgoszczy

Dodano: 22 kwietnia, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Trzymajcie mocno kciuki! Już we wtorek 26 kwietnia 2022 na nagranie do TVP Bydgoszcz jadą dwa Koła Gospodyń Wiejskich z powiatu koszalińskiego. Reprezentantki będą brały udział w telewizyjnym programie pn. „Kulinarne Potyczki”, w którym rywalizują ze sobą prezentując dwie tradycyjne potrawy regionalne, oceniane przez: krytyka kulinarnego Walentynę Jałochę i szefa kuchni Bartłomieja Witkowskiego. Przedstawiciele KGW opowiadają przy tym historie i tradycje miejsc, z których pochodzą.
Powiat reprezentować będą:
KGW w Wierciszewie „Kreatywnych Mieszkańców” (gmina Sianów) oraz KGW w Świeszynie „Marysieńki” (gmina Świeszyno).

zdjęcie przedstawicieli KGW Kreatywnych Mieszkańców w Wierciszewie zdjęcie przedstawicieli KGW Kreatywnych Mieszkańców w Wierciszewie

Kampania realizowana przez Ministerstwo Rolnictwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Emisja w każdą środę o godz. 17:00