Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Aktualności

Konkurs plastyczny online

Dodano: 13 maja, 2021 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach organizuje konkurs plastyczny online pt.: „Jabłuszko i buraczek mają dobry smaczek!”. Partnerem wydarzenia jest ARiMR, a fundatorami nagród KOWR i ZIR.

Celem Konkursu jest zaprojektowanie plakatu promującego wartości zdrowotne i odżywcze zawarte w sokach. Świeże soki wzmacniają system odpornościowy i oczyszczają organizm, co przekłada się na lepsze samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Dbając o zdrowie należy zwracać szczególną uwagę na to, skąd pochodzą warzywa i owoce, dlatego ważne jest, aby droga od producenta do klienta była jak najkrótsza.
Ideą konkursu jest zatem zachęcanie do bezpośredniego zakupu świeżych produktów prosto od rolnika poprzez stronę e-bazarek: https://www.zachodniopomorskiebazarek.pl/

Konkurs organizowany jest dla dzieci z województwa zachodniopomorskiego w wieku od 6 do 12 lat. Konkurs jest jednoetapowy, bezpłatny i dobrowolny.
Zadaniem uczestników jest wykonanie plakatu pt. ,,Jabłuszko i buraczek mają dobry smaczek!” i przesłanie fotografii lub skanu pracy w wersji elektronicznej na adres Organizatora.
Termin nadsyłania prac upływa 24.05.2021 r. Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 31.05.2021 r.

Szczegóły konkursu: https://zodr.pl/konkursy

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody!

Plakat promujący konkurs plastyczny on-line pt. Jabłuszko i buraczek mają dobry smaczek, organizowany przez ZODR w Barzkowicach


Udostępnij: Facebook | Twitter