KGW z Wierciszewa i Kłanina zaprezentują się na PGE Narodowy!

Dodano: 29 września, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

zdjęcie reprezentatnki KGW w Wierciszewie zdjęcie reprezentantki KGW Kłanino

Jest nam niezmiernie miło poinformować i pochwalić się, że KGW z terenu powiatu koszalińskiego: Koło Gospodyń Wiejskich w Wierciszewie „Kreatywnych Mieszkańców”oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Kłaninie „Ach Te Baby”, zakwalifikowały się do Wielkiego Finału „Polska Od Kuchni” !!! i będą rywalizowały o pierwsze miejsca w Polsce.  Wielkie wydarzenie już w najbliższa sobotę – 1 października 2022 – Błonia PGE Narodowego.

KGW z Wierciszewa będzie reprezentowało Województwo Zachodniopomorskie w kategorii „Przedstawienie artystyczne”, natomiast KGW w Kłaninie w kategorii „Danie regionalne” i „Miss wdzięku KGW 45+”

Trzymamy kciuki! Życzymy powodzenia!

Plakat zapraszający na finał festiwalu Polska od Kuchni 1 października od godziny 18 Warszawa, Błonia PGE Narodowego