Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Aktualności

Kampania informacyjna Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Koszalinie

Dodano: 06 października, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Koszalinie informuje, że Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności prowadzi kampanię informacyjną pt. „Wybieraj zdrową żywność” #EUChooseSafeFood.
Tegoroczna edycja dotyczy suplementów diety, higieny żywności, w tym tematyki chorób przenoszonych droga pokarmową oraz znakowanie żywności z uwzględnieniem alergenów.
Celem kampanii jest zwiększenie wiedzy społeczeństwa na temat roli nauki w zapewnieniu bezpieczeństwa żywności w UE oraz zachęcenie obywateli do dokonywania świadomych wyborów żywieniowych. Kampania skierowana jest do grupy odbiorów, którzy nie są specjalistami w dziedzinie bezpieczeństwa żywności i odżywiania w wieku 25 do 45 lat, ze szczególnym uwzględnieniem kobiet i młodych rodziców.
Plakat z hasłem ty tez masz wpływ na bezpieczeństwo żywności Plakat z hasłem ty tez masz wpływ na bezpieczeństwo żywności sprawdzaj co kupujesz Plakat z hasłem suplementy to nie leki to uzupełnienie diety bądź świadomym konsumentem Plakat z hasłem suplementy to nie leki to uzupełnienie diety bądź świadomym konsumentem, wybieraj rozwaznie, nie spozywaj n azapas, uważaj na interakcje

Plakat z hasłem ty tez masz wpływ na bezpieczeństwo żywnościjpeg0.1 MBPobierz
Plakat z hasłem ty tez masz wpływ na bezpieczeństwo żywności sprawdzaj co kupujeszjpeg0.1 MBPobierz
Plakat z hasłem suplementy to nie leki to uzupełnienie diety bądź świadomym konsumentemjpeg0.1 MBPobierz
Plakat z hasłem suplementy to nie leki to uzupełnienie diety bądź świadomym konsumentem, wybieraj rozwaznie, nie spozywaj n azapas, uważaj na interakcjejpeg0.1 MBPobierz

Udostępnij: Facebook | Twitter