Fotorelacja z Mikołajkowego Turnieju koszykówki

Dodano: 12 grudnia, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

8 grudnia 2022 r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół CKR Bonin odbyło wielkie święto koszykówki – Mikołajkowy Turniej koszykówki o Puchar Przewodniczącego Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS, Starosty Koszalińskiego, Dyrektora Szkoły ZSCKR Bonin. Uroczystego otwarcia dokonała Dyrektor Szkoły Pani Dorota Kinga Grabarek. Mecze były niezwykle zacięte, panowała świetna sportowa atmosfera z zachowaniem fair play.

I miejsce zajęła drużyna VI LO drużyna otrzymała puchar, złote medale,
II miejsce Zespół Szkół nr 7 Koszalin otrzymał Puchar, srebrne medale,
III miejsce I LO Dubois 1 zespół otrzymali Puchar, brązowe medale,
dalsze miejsca zajęły I LO Dubois 2 zespół, Zespół Szkół CKR Bonin, Zespól Szkół nr 9 Koszalin, Zespól Szkół nr 10, Zespół Szkół Rolniczych CKP Świdwin.

Wszystkie zespoły uczestniczące w rozgrywkach otrzymały pamiątkowe dyplomy, poszczególni wyróżniający się zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki i dyplomy.

MVP turnieju został Michał Krupa z I LO Dubois. ” Michał został też „Królem Strzelców”. Najlepszym obrońcą został Szymon Osipik z VI LO. Najlepszym rozgrywającym został Damian Bartecki z Zespołu Szkół nr 7 Koszalin.

Zostały rozegrane konkursy:
„Rzutów osobistych” –  zwyciężył zawodnik Zespołu Szkól nr 7 Koszalin Damian Bartecki,
„Rzutów za trzy punkty” – zwyciężył Michał Krupa z I LO Dubois.