Festiwal Smaków i Festiwal Zdrowia, 11.09.2021 w Biesiekierzu

Dodano: 14 września, 2021 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl
Minął kolejny, już ostatni w tym roku weekendowy dzień pod znakiem profilaktyki – możliwości skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetycznych, porad specjalisty ds. chorób nowotworowych oraz możliwości zapisania się na bezpłatne badania kolonoskopii. Festiwal Smaków LOWE w Biesiekierzu w dn.11.09.2021 zakończył  czwarty, bardzo intensywny sezon naszych spotkań z Państwem i ofertą bezpłatnych badań kolonoskopii kierowaną do mieszkańców powiatu. Podczas Festiwalu Smaków LOWE zorganizowanym na na stadionie sportowym w Biesiekierzu, przedstawiliśmy naszą ofertę szerokiej grupie mieszkańców powiatu koszalińskiegoKilkanaście osób wypełniło ankietę i oświadczenie, czyli podjęło pierwsze ważne kroki do skorzystania z bezpłatnych badań kolonoskopii, wykonywanych w SP ZOZ MSWiA w Koszalinie (POLIKLINIKA, ul. Szpitalna 2). Każdy odwiedzający stoisko otrzymał ciekawe publikacje, zdrową przekąskę.
Wszystkim życzymy dużo zdrowia, dziękujemy za miły wspólny czas podczas 8 wydarzeń w tym roku i podczas wszystkich wcześniejszych, bo za nami już łącznie 32 wydarzenia plenerowe.  Do zobaczenia w następnym roku!