Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Aktualności

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Dodano: 27 stycznia, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

obrazek dekoracyjny tulipany
Z okazji przypadającego 27 stycznia Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia, wszystkim Pracownikom Powiatowego Urzędu Pracy w Koszalinie
składamy podziękowania za zaangażowanie i codzienny wysiłek na rzecz poprawy sytuacji na regionalnym rynku pracy, a także za profesjonalizm i kreatywność w podejmowanych działaniach.
Powiatowy Urząd Pracy skutecznie odpowiada na potrzeby oraz oczekiwania mieszkańców miasta i powiatu koszalińskiego. Wdrażane dynamiczne i odpowiadające na potrzeby rynku rozwiązania – promują aktywność zawodową wśród lokalnej społeczności.
Niezwykle ważnym i wymagającym szczególnego docenienia jest ogromny trud włożony we wdrażanie Tarcz Antykryzysowych kierowanych do przedsiębiorców i organizacji pozarządowych, w kolejnym roku trwającej i nie dającej wytchnienia pandemii.

Dziękując za Państwa wytrwałości w codziennej, jakże trudnej pracy, pełnej wyzwań i niełatwych wyborów, w dniu Waszego święta, życzymy dalszych sukcesów i trwałego poczucia satysfakcji z dotychczasowych dokonań.

Z wyrazami najwyższego uznania

Starosta Koszaliński – Marian Hermanowicz
Wicestarosta Koszaliński – Tomasz Tesmer


Udostępnij: Facebook | Twitter