Doposażamy OSP z terenu Powiatu Koszalińskiego

Dodano: 20 marca, 2024 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

20 marca 2024 r. w Starostwie Powiatowym w Koszalinie gościliśmy przedstawicieli Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu ośmiu gmin Powiatu Koszalińskiego.
Starosta Koszaliński Marian Hermanowicz i Wicestarosta Koszaliński Tomasz Tesmer przekazali środki z budżetu powiatu koszalińskiego w ramach realizacji zadania pod nazwą: „Doposażenie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu koszalińskiego w sprzęt niezbędny do usuwania skutków powodzi, nawałnic i katastrof budowlanych” , każdej w wysokości po 10 000,00 zł:

1. Ochotniczej Straży Pożarnej w Starych Bielicach  zakup drabiny dwuprzęsłowej.
  2. Ochotniczej Straży Pożarnej w Sierakowie Sławieńskim zakup kamery termowizyjnej.
  3. Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłaninie zakup agregatu prądotwórczego.
  4. Ochotniczej Straży Pożarnej w Niedalinie zakup przyczepy transportowej.
  5. Ochotniczej Straży Pożarnej w Mielenku zakup pompy do wody zanieczyszczonej.
  6. Ochotniczej Straży Pożarnej w Nacławiu zakup kamery termowizyjnej.
  7. Ochotniczej Straży Pożarnej w Wyszewie zakup zestawu do gaszenia pojazdów hybrydowo-elektrycznych.
  8. Ochotniczej Straży Pożarnej w Mścicach zakup kamery termowizyjnej.