Bezpłatne warsztaty florystyczne w Sarbinowie

Dodano: 24 czerwca, 2020 | Autor: sylwia.wozniak@powiat.koszalin.pl

Samorządowe Centrum Kultury w Sarbinowie zaprasza na bezpłatne warsztaty florystyczne w ramach projektu pn. „Zdobycie nowych umiejętności szansą na rozwój gospodarczy i społeczny obszarów wiejskich – II edycja 2020”. Szkolenie dedykowane jest do 12 przedstawicieli kół gospodyń wiejskich z terenu Województwa Zachodniopomorskiego (tylko po jednej osobie z organizacji!!!). W ramach warsztatów planuje się przeprowadzenie siedmiu zajęć sześciogodzinnych oraz spotkania na Festiwalu Kwiatów Jadalnych w Dobrzycy. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli m.in. nauczyć się wykonywania kompozycji z wykorzystaniem darów natury oraz przedmiotów już nieużytecznych, jak i będą mogli zdobyć umiejętności wykonania dekoracji okolicznościowych. Wszystkie wykonane prace przechodzą na własność uczestników zajęć.

Realizacja zadania przeprowadzona zostanie w miesiącach lipiec-październik. Osoby zainteresowane proszone są o rejestrację poprzez przesłanie wypełnionej deklaracji udziału do Samorządowego Centrum Kultury w Sarbinowie (w załączeniu) na adres e-mailowy: biuro@scksarbinowo.pl. O rejestracji zgłoszenia udziału w warsztatach decyduje kolejność wpływu deklaracji. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 94/711-01-51.

Dofinansowanie projektu:

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Karta uczestnictwa KSOW 2020msword0.1 MBPobierz