Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Aktualności

Bezpłatne szkolenie dla NGO

Dodano: 04 marca, 2020 | Autor: sylwia.wozniak@powiat.koszalin.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu zwiększającym kompetencje tworzenia wniosków o dofinansowanie w konkursach grantowych.

Szkolenie odbędzie się w Domu Miłosierdzia w Koszalinie (Al. Monte Cassino 7) 9 marca od godz. 16.00. Poprowadzi je Łukasz Cieśliński z Pracowni Pozarządowej.

Program:

I część: zdradzimy w jakich konkursach można obecnie ubiegać się o dotacje:

zasady ubiegania się o tzw. granty norweskie  możliwość finansowania inicjatyw organizacji pozarządowych z Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego informacje o rozpoczynającym się naborze wniosków o Mikrodotacje FIO informacje o innych aktualnych konkursach

II część:  zdradzimy jak napisać wniosek o dofinansowanie, aby otrzymał on grant:

Wytyczne sponsora – czytamy ze zrozumieniem, czyli jak szybko przebrnąć przez 70 stron regulaminu konkursu Limity znaków – czy to tylko zwykłe liczby czy jednak ważna wskazówka dla piszących? Jak nie mieć problemów z opisem problemu? W jakim celu tworzy się cele i jak je właściwie opisywać? To co po nas zostaje czyli twarde i miękkie rezultaty projektu. A przy okazji o produktach, wpływie, efektach, oddziaływaniu, zmianie społecznej… Harmonogram, czyli jak nie pogubić się w natłoku czynności, działań i zadań projektowych? Tworzenie budżetu – zadanie dla księgowych czy jednak nie?

Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy zarejestrować się pod linkiem: ZAPISY

Więcej informacji:

http://pracowniapozarzadowa.pl/2020/03/02/praktyczne-aspekty-pisania-wnioskow-zapraszamy-na-szkolenie/

Zapraszamy!

Pracownia Pozarządowa


Udostępnij: Facebook | Twitter