Bezpłatna mammografia dla pań w wieku 50–69 lat

Dodano: 21 kwietnia, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Szpital Wojewódzki w Koszalinie oraz Przychodnia Onkologiczna przy ul. Orlej 2 w Koszalinie, zachęcają panie z całego regionu do bezpłatnych badań mammograficznych. Na badania bez skierowania mogą zgłaszać się pacjentki w wieku 50 – 69 lat. Wystarczy zadzwonić i umówić się na konkretny termin. Badanie nie jest bolesne i trwa kilka minut. Telefony do rejestracji: 94 346 00 18 oraz 94 346 00 33, zapisy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00. Na badania wystarczy zabrać dowód osobisty i wcześniejsze zdjęcia mammograficzne (jeśli są w posiadaniu). Badania są prowadzone z zachowaniem reżimu sanitarnego, w przychodni obowiązuje dystans – dezynfekcja – zasłanianie maseczką nosa i ust.
Zapraszamy panie z Koszalina i okolicznych miejscowości z całego regionu na bezpłatne badanie mammograficzne, które warto wykonywać raz na dwa lata.