Betlejemskie Światełko Pokoju w Starostwie Powiatowym w Koszalinie

Dodano: 20 grudnia, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Z tradycyjnym Betlejemskim Światełkiem Pokoju odwiedzili 20 grudnia 2022 Wicestarostę Koszalińskiego harcerze Hufca Ziemi Koszalińskiej ZHP.

Betlejemskie Światło Pokoju – to coroczna skautowa i harcerska akcja przekazywania przed Świętami Bożego Narodzenia symbolicznego ognia, zapalonego w Grocie Narodzenia Chrystusa w Betlejem.
Pięknie dziękujemy za wizytę i cieszymy się, że odwiedziny Harcerzy w Starostwie Powiatowym w Koszalinie stały się już tradycją. Do zobaczenia za rok!