Baza danych z ofertami pracy dla uchodźców z Ukrainy – pracowników uczelni i studentów

Dodano: 25 maja, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Wiele instytucji naukowych na świecie oferuje uchodźcom z Ukrainy różne formy zatrudnienia: udział w projektach badawczych lub rozwojowych, krótkoterminowe (3 – 6 – 12 miesięczne) stypendia lub stałą pracę.
Również pracę na odległość. Baza danych integrująca te propozycje zawiera obecnie ponad 2200 ofert (praca dla ponad 10 tysięcy osób) proponowanych przez uniwersytety i instytucje badawcze z 52 krajów świata. Samych ofert z Polski jest ponad 160.

Link do bazy danych z ofertami. Opisy ofert pracy w bazie są w języku angielskim. By uzyskać tłumaczenie wystarczy kliknąć prawym klawiszem poza obszarem tekstu na prawej stronie ekranu i wybrać z listy opcję: „Przetłumacz na język polski”.

Baner kierujący do informacji o ofertach pracy dla uchodźców z Ukrainy pracowników uczelni i studentów_2