Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Aktualności

Badania ankietowe na terenie gmin i powiatów regionu

Dodano: 11 marca, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Drodzy Mieszkańcy! W drugiej połowie marca na terenie gmin naszego powiatu rozpoczną się badania terenowe służące opracowaniu diagnozy w tym w zakresie mobilności dla obszaru Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzkiego Obszaru Funkcjonalnego.

W przestrzeni spotkacie Państwo ankieterów, z którymi będziecie mogli podzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami dotyczącymi naszego regionu.

Jak długo dojeżdżasz do pracy? Czy przeszkadza Ci zanieczyszczenie powietrza, hasał, śmieci? Jak oceniasz jakość usług w Twojej miejscowości?

To tylko niektóre z tematów, o których będzie można porozmawiać z ankieterem.

Państwa aktywny udział pomoże trafnie zdiagnozować największe zalety obszaru, ale również najważniejsze jego problemy. Wszyscy ankieterzy będą mieli przy sobie listy polecające od Lidera projektu- Prezydenta Miasta Koszalina.

W ramach prac nad diagnozą eksperci przeprowadzą również wywiady pogłębione z lokalnymi liderami opinii, a zwieńczeniem prac będą badania fokusowe z przedstawicielami organizacji pozarządowych, przedsiębiorcami (w tym przedstawicielami lokalnych przewoźników) oraz urzędnikami.

Badania będą prowadzone wśród mieszkańców wszystkich członków porozumienia KKBOF – 20 gmin i 3 powiatów i zakończą się na przełomie marca i kwietnia.

banerek z informacją o badaniach ankietowych na terenie powiatu

Zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu ankietowym.

ciąg logotypów FEPR UE RP PZ UE


Udostępnij: Facebook | Twitter