Awans Victorii SP 2 był bardzo blisko…

Dodano: 27 kwietnia, 2023 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

23 kwietnia 2023 młodziczki UKS VICTORIA SP2 Sianów udały się do Pucka na turniej strefowy Mistrzostw Polski Młodziczek U13 , w którym zmierzyły się z MUKS Kostrzyn nad Odrą, AZS UAM Poznań oraz Kaperkami Puck. W pierwszym meczu zremisowały z MUKS Kostrzyn nad Odrą 0:0. W drugim pojedynku przegrały z gospodyniami Kaperki Puck 0:3 i w ostatnim meczy wysoko wygrały z AZS UAM Poznań 4:0, wszystkie bramki strzeliła Martyna Ryncewicz. Awans do półfinału A o miejsca1-16 uzyskały dwa pierwsze zespoły Kaperki Puck z 7 punktami oraz MUKS Kostrzyn nad Odrą z 5 punktami. Sianowianki zajęły 3 miejsce z 4 punktami na koncie i zagrają w półfinale B o miejsca 17-32 wraz z AZS UAM Poznań, który zajął ostatnie miejsce bez żadnego punktu. W zespole z Sianowa zagrały Adrianna Urbaniak, Milena Waleńska, Oliwia Kulesza, Zuzanna Perz, Julita Dobrzańska, Hanna Grochowska, Małgorzata Capar, Martyna Ryncewicz, Kornelia Arabasz, Kaja Chojnowska, Nadia Tomkowska-Matusiak, Katarzyna Cybul, Roksana Markowska. Trenerka Klaudia Majerczak oraz kierownik Aneta Ryncewicz były zadowolne z gry dziewczynek szczególnie w ostatnim meczu, który wygrały aż 4:0, w innych zabrakło troszkę szczęścia, koncentracji i szkoda nie wykorzystanych okazji w meczu z Puckiem.
Awans był blisko, nie udało się, gratulujemy zespołom z Kostrzyna i Pucka i życzymy powodzenia.

WYNIKI MECZÓW:
1. MUKS PS Kostrzyn n/O – UKS Victoria SP2 Sianów    0:0