Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Aktualności

Atlas turystyczny powiatu koszalińskiego

Dodano: 30 lipca, 2020 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Baner promocyjny atlas turystyczny powiatu koszalińskiego z obszarem administracyjnym powiatu, herbami i logo przystań w powiecie koszalińskim

Ruszamy z nowym projektem! 28 lipca 2020 r. powiat koszaliński podpisał umowę ze Stowarzyszeniem Środkowopomorska Grupa Działania o powierzenie grantu realizowanego w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.
W ramach realizacji grantu pn. „Atlas turystyczny powiatu koszalińskiego” zostanie opracowany pierwszy tego typu (atlas) materiał promocyjny naszego powiatu. Znajdą się w nim najaktualniejsze dane dot.: szlaków pieszych, rowerowych, konnych oraz sieć lokalnych dróg i połączeń; miejscowości z siłowniami sportowymi (na powietrzu); miejscowe atrakcje; zabytkowe pałace, dwory, kościoły; pomniki przyrody; parki; rezerwaty, a dodatkowo informacje o siedzibach Kół Gospodyń Wiejskich.
Atlas wydany zostanie w polsko – niemieckiej wersji językowej, w ilości 2 000 egz. Atrakcyjność opracowania i zbiór ujętych w nim informacji z wszystkich ośmiu gmin powiatu koszalińskiego będzie nie lada ciekawostką dla turystów odwiedzających nasz region jak i dla jego mieszkańców.

Wartość projektu 19 908,00 zł
Wartość grantu 9 000,00 zł
Wkład własny powiatu koszalińskiego 10 908,00 zł

nagłówek informacyjny projektu ze źródłami finansowania i logotypami operacji


Udostępnij: Facebook | Twitter