Relacja z „Turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS, Starosty Koszalińskiego, Dyrektora ZSCKR w Boninie”
10 czerwca 2026 r. na Orliku w Boninie odbył się współorganizowany przez Powiat Koszaliński „Turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS, Starosty Koszalińskiego, Dyrektora ZSCKR w Boninie”, w którym udział wzięło 6 zespołów – kategoria szkoły podstawowe plus ZSCKR Bonin 1, 2 klasy.
Szkoły biorące udział w turnieju : SP Bonin, SP Bobolice , SP Świeszyno, SP 7 Koszalin , SP Łekno i drużyna gospodarzy ZSCKR Bonin 1 i 2 klasy .
I miejsce zajęła drużyna gospodarzy: Sp 7 Koszalin
II miejsce drużyna: ZSCKR Bonin
III miejsce: SP Świeszyno
IV miejsce: SP Bonin
Następne miejsca zajęli : SP Bobolice, SP Łekno.
Nagrodzono też najlepszych zawodników turnieju w kategorii : MVP, najlepszy obrońca, bramkarz, „Król Strzelców”
Najlepszym drużynom wręczono puchary, medale, pamiątkowe dyplomy, natomiast najlepszym zawodnikom statuetki i pamiątkowe dyplomy.
Sprawozdanie z turnieju i fotorelacja przesłana przez Bożena Konczak.
