Spotkanie z autorką książek dla dzieci i młodzieży Izabellą Klebańską

Dodano: 17 października, 2024 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

W ramach cyklu spotkań autorskich w bibliotekach gminnych powiatu koszalińskiego, w dniach 21-23 października 2024 roku młodych czytelników odwiedzi Izabella Klebańska – świetna pisarka książek dla dzieci i młodzieży.

Oprócz Koszalina autorka odwiedzi 8. gminnych bibliotek publicznych (Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Manowo, Mielno, Polanów, Sianów, Świeszyno).
Spotkania organizuje Koszalińska Biblioteka Publiczna i są współfinansowane z dotacji powiatu koszalińskiego.

zdjęcie okładki Siostrzyczka autorstwa Izabella Klebańska zdjęcie okładki Tak jest chef! autorstwa Izabella Klebańska

Informacja przesłana przez: Małgorzata Zychowicz instruktor biblioteczny Koszalińska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela