Powiat Koszaliński LIDEREM współpracy z NGO 2024 !!

Dodano: 15 października, 2024 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

15 października 2024 r. Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz wręczył nagrodę dla Powiatu Koszalińskiego w ramach 12. edycji Konkursu pn. „Samorządowy Lider Współpracy z NGO 2024″ w kategorii POWIATY.
Ta zaszczytna już po raz drugi wręczona nagroda dla POWIATU KOSZALIŃSKIEGO jest niesamowitym docenieniem naszej wieloletniej, intensywnej i jakże niezwykłej współpracy z NGO.

Przypomnijmy, że celem konkursu jest wspieranie i podkreślanie znaczenia współpracy międzysektorowej pomiędzy lokalnymi samorządami, a funkcjonującymi na ich terenie organizacjami pozarządowymi, promocja dobrych praktyk z zakresu współpracy administracji samorządowej z III sektorem, jak również upowszechnienie najlepszych rozwiązań w celu ich adaptacji na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Nagrodę w imieniu Starosty Koszalińskiego Tomasza Tesmera odebrała Pani Ewa Zagórska, Główny Specjalista w Biurze Organizacyjno – Społecznym Starostwa Powiatowego w Koszalinie.