Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego

Dodano: 03 czerwca, 2024 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Powiatowe Święto Czytelnika Dziecięcego w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej organizowane jest od 2002 r. Najważniejszym celem jest uhonorowanie najlepszych młodych czytelników bibliotek gminnych powiatu koszalińskiego. Pokazanie, że warto czytać książki, warto być czytelnikiem bibliotek publicznych wszędzie, gdzie są.

W tym roku, w czasie spotkania 29 maja o godz. 10.00  w ramach  święta najlepsi czytelnicy wraz z bibliotekarkami i rodzinami uczestniczyli w grze terenowej po bibliotece, a potem zostali uhonorowani upominkami książkowymi wręczonymi przez Wicestarostę Koszalińskiego – Agnieszkę Ławrynowicz i dyrektora Koszalińskiej Biblioteki Publicznej – pana Dariusza Pawlikowskiego.

Lista najaktywniejszych czytelników powiatu koszalińskiego 29.05.2024 r.

Informacja nadesłana przez Małgorzata Zychowicz instruktor biblioteczny Koszalińska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela