Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Aktualności

Wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta!

Dodano: 20 listopada, 2020 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Szanowni Pracownicy Pomocy Społecznej

Z okazji Waszego Święta – Dnia Pracownika Socjalnego, składamy Państwu najserdeczniejsze podziękowania za społeczną i zawodową aktywność oraz codzienne zaangażowanie w pracy na rzecz osób znajdujących się w trudnych sytuacjach życiowych.

Słowa szczególnej wdzięczności kierujemy do pracowników Domów Pomocy Społecznej na terenie Powiatu Koszalińskiego, którzy z najwyższym poświęceniem i zaangażowaniem, mimo zagrożeń wynikających z pandemii koronawirusa, każdego dnia ofiarowują mieszkańcom tych placówek opiekę, wsparcie i pomoc.

Jako Pracownicy socjalni stykacie się z ludzkim cierpieniem, pochylacie się nad jednostkowymi dramatami. To wymaga prócz profesjonalizmu, odporności psychicznej i wrażliwości na krzywdę drugiego człowieka. Te piękne cechy czynią z Was ludzi wyjątkowych, którzy swoją postawą uosabiają takie wartości jak człowieczeństwo
 i godność.

Praca socjalna to wielka odpowiedzialność i tytaniczny wysiłek, na jaki stać tylko wybranych, dla których niesienie pomocy drugiemu człowiekowi jest wewnętrznym nakazem, poczuciem misji i sensem życia. W tym wyjątkowym Dniu życzymy Państwu, by ta siła ducha, którą macie w sobie, pozwalała przezwyciężać codzienne problemy i niedogodności, zwłaszcza te wynikające z obecnej sytuacji pandemicznej.

Dziękując za dotychczasową pracę i towarzyszące jej poświęcenie życzymy Państwu, by jak dotychczas wypełniali swoją głęboko humanistyczną misję w poczuciu satysfakcji zawodowej i osobistej.  

Niech towarzyszy Wam zdrowie, wszelka pomyślność i nieustająca wdzięczność tych, których los pozostaje w Waszych opiekuńczych rękach!

Z wyrazami najwyższego szacunku

Przewodniczący Rady Powiatu  w Koszalinie                              Starosta Koszaliński

                      Zbigniew Grabarek                                               Marian Hermanowicz


Udostępnij: Facebook | Twitter