40 finałowy namiot rekrutacyjny projektu Wiem, Badam się, Zapobiegam…

Dodano: 15 września, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

17 września 2022 r. , po pięciu latach realizacji plenerowych stoisk informacyjno -rekrutacyjnych projektu „Wiem, Badam się, Zapobiegam – badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego”, w Niedalinie podczas wydarzenia Powiatowy Festiwal Ziemniaka – finalizujemy tą formę zapraszania na bezpłatne badania kolonoskopii.
Będzie to już nasze 40 stoisko!!! Z przyjemnością informujemy, że wszystkie wydarzenia, w których mogliśmy brać udział cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Odwiedziło nas mnóstwo mieszkańców powiatu koszalińskiego jak również miasta Koszalin. Setki osób skorzystały z bezpłatnych badań i porad dietetyka, skonsultowały się odnośnie stosowanej diety, a na specjalistycznej wadze niejednokrotnie porównywały z ubiegłymi latami (pomiarami) swoje osiągnięcia – sukcesy wagowe lub inne parametry (ilość wody, tłuszczu czy wiek metaboliczny). Podczas ostatniego, najbliższego, sobotniego wydarzenia również zapraszamy do naszego charakterystycznego białego namiotu. Skorzystajcie Państwo z naszej oferty, nie zwlekajcie z oferowaną możliwością wykonania bezpłatnych badań kolonoskopii.
Do zobaczenia w przepięknym, rekreacyjnym miejscu nad rzeką Radew w Niedalinie (gmina Świeszyno) już od godziny 15:00.

plakat z informacja o stoisku rekrutacyjnym projektu Wiem, Badam sie, Zapobiegam w Niedalinie 17.09.2022

Plakat zapraszający na Powiatowy Festiwal Ziemniaka 17 września 2022 od godziny 15 na terenach rekreacyjnych nad rzeką Radew w Niedalinie