3 miejsce dla sportowców LZS Koszalin

Dodano: 23 października, 2023 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

7 października 2023 r. silna grupa sportowców LZS Koszalin z Zespołu Szkół CKR Bonin – absolwenci tej szkoły oraz zawodnicy z Powiatu Koszalińskiego i Koszalina, reprezentowali Powiat Koszaliński na XXI Wojewódzkie Igrzyska LZS w Resku. Reprezentanci stanęli na podium zajmując wysokie trzecie miejsce !! w punktacji generalnej zdobywając puchar. Warto nadmienić że w ostatnich latach dwukrotnie drużyna stawała na najwyższym stopniu podium w punktacji generalnej. Na obiektach sportowych w gościnnym Resku rozegrane zostały różne konkurencje sportowe: trójki koszykarskie chłopców i dziewcząt, siatkówka chłopców i dziewcząt, szachy, tenis stołowy dziewcząt i chłopców, strzały do bramki, bule, rzuty do kosza dziewcząt i chłopców, rzuty podkową, lotką do tarczy, wielozadaniowy tor przeszkód, skok w dal z miejsca, zawody siłowe ciężarek, pchnięcie kulą, marsz na nartach, bieg sztafetowy, przeciąganie liny. Drużyna niesamowicie walczyła o każdy punkt, czy premiowane medalem miejsce.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!
fotorelacja z turnieju XXI Wojewódzkich Igrzysk LZS w Resku (1)