22.07.2021 Nadmorskie spotkanie z profilaktyką

Dodano: 23 lipca, 2021 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

22 lipca 2021 r. w Sarbinowie (gm. Mielno), spotkaliśmy się z mieszkańcami gminy  i okolic by przedstawić ofertę projektu „Wiem, Badam się, Zapobiegam – badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego”, w którym wykonywane są bezpłatne badania kolonoskopii. Podczas „Czwartkowych spotkań z kulturą”, rodziny chętnie korzystały z bezpłatnych porad wykwalifikowanego dietetyka. Kilkanaście osób po rozmowie ze specjalistą ds.chorób nowotworowych, wypełniło ankietę wraz z oświadczeniem i zostało zaproszonych do udziału w bezpłatnych badaniach kolonoskopii. Z ofertą bezpłatnych badań odwiedzamy co roku (od czterech lat) każdą gminę powiatu. Świadomości i chęci dbania o własne zdrowie jest u naszych mieszkańców coraz więcej, co nas bardzo cieszy. Każda osoba odwiedzająca stoisko otrzymała niezbędne informacje dot. badania, ankietę zgłoszenia na badanie wraz z oświadczeniem, publikacje jakie do tej pory ukazały się w projekcie, a także obejrzała film informacyjno – promocyjny wyświetlany podczas promocji projektu przez cały dzień. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie! Najbliższe wydarzenie już w sobotę 24.07.2021 w Bobolicach i 25.07. w Rosnowie.
stoisko rekrutacyjne projektu Wiem, badam się, zapobiegam

plakat stoiska rekrutacyjne 2021 Bobolice, teren boiska szkolnego ul. szkolna 1

Plakat informacyjny zapraszający do stoiska rekrutacyjnego projektu Wiem, badam się, zapobiegam, w dniu 25.07.2021 r. w Rosnowie