Wydarzenie

Na dwóch kółkach przez Pomorze Zachodnie. Rajd rowerowy w Koszalinie

Data: 24.08.2024

24 sierpnia 2024
organizatorzy wydarzenia zapraszają na trzeci rajd rowerowy.
Trasa ma swój start i metę w malowniczym Koszalinie,  poprowadzi przez piękne zakątki Pomorza Zachodniego, w tym miejscowości położone na terenie Powiatu Koszalińskiego: Manowo, Niedalino, Strzekęcino i Świeszyno.
To będzie niezapomniana 40 – kilometrowa przygoda!
Trasa rajdu: Start z „rowerowego miasteczka” przy Wodnej Dolinie w Koszalinie, a następnie ruszamy w stronę Manowa. Przejeżdżamy przez urokliwe Niedalino gdzie robimy krótką przerwę regeneracyjną, aby dalej kontynuować naszą podróż przez Strzekęcino i Świeszyno. Cała trasa tworzy malowniczą pętlę, kończąc się ponownie w Koszalinie. To idealna okazja, by cieszyć się jazdą w otoczeniu natury i odkrywać nowe miejsca w regionie!

Meta: Po zakończeniu trasy wracamy na parking przy Wodnej Dolinie, gdzie na uczestników czeka miasteczko rowerowe z licznymi atrakcjami! Znajdziecie tam miejsca do odpoczynku, grill, plac zabaw dla dzieci, a także zewnętrzną siłownię, gdzie możecie zregenerować siły po intensywnym rajdzie.
Data i Miejsce:
• Kiedy: 24 sierpnia 2024, godz. 10:30
• Gdzie: Parking przy Wodnej Dolinie, Koszalin

Harmonogram:
• 10:30 – Zbiórka i rejestracja uczestników
• 11:00 – Oficjalne rozpoczęcie rajdu
• 13:00 – Powrót na metę
• 13:00 – 15:00 – Atrakcje na mecie

Dlaczego warto?
• Niezapomniane widoki: Trasa prowadzi przez malownicze zakątki Pomorza Zachodniego.
• Trasa dla każdego: Idealna zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych rowerzystów.
• Rodzinna atmosfera: Każdy znajdzie coś dla siebie – od najmłodszych po seniorów.

Atrakcje na mecie:
• Darmowy poczęstunek: Grillowane kiełbaski, woda, napoje izotoniczne i batony energetyczne.
• Pamiątkowy medal: Dla pierwszych 100 uczestników, którzy dotrą do mety.
• Muzyka na żywo: DJ i atrakcje muzyczne.
• Warsztat rowerowy: Drobne naprawy i porady techniczne.
• Opowieści rowerowe: Ciekawe historie i porady od doświadczonych rowerzystów.
• Animacje dla dzieci: Gry, zabawy i konkursy.
• Malowanie ekotoreb: Kreatywna zabawa dla najmłodszych.
• Konkursy: Wiedzy o Unii Europejskiej z rowerowymi nagrodami, zagadki i krzyżówki dotyczące recyklingu.
• Mapy tras rowerowych: Plany kolejnych rajdów w cyklu.

Zapisy: Zarejestruj się lub wyślij maila na: michal.trebocha@kdkevents.pl
Nie przegap tej okazji! Przeżyj niezapomnianą rowerową przygodę w sercu Pomorza Zachodniego!
Trasa