Wydarzenie

Dożynki Gminne w Rzeczycy Wielkiej, gm. Polanów

Data: 07.09.2024
7 września w Rzeczycy Wielkiej – Gmina Polanów odbędą się Dożynki Gminne, na które serdecznie zapraszają: Burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski, Gmina Polanów, Ośrodek Kultury Polanów,

Ceremoniał dożynkowy rozpocznie się o godzinie 16:00 tuż po mszy świętej, która odbędzie się o godz. 15:00 w kościele parafialnym w Rzeczycy Wielkiej.

Na scenie wystąpi dla nas Kapela Pieczarki jedna z najpopularniejszych zespołów muzyki rozrywkowej w Polsce, koncert ten poprzedzony zostanie prezentacjami kulturalnymi zespołów ludowych „16- ty Południk”, „Olszyna”, „Świerzowianki”, „Tutejsi”, Zespól Tańca i Śpiewu „Bieliczanki” oraz występy wokalne młodych artystek z pracowni muzycznej POKiS.
Ponadto przygotowane zostaną również stoiska handlowe oraz atrakcje dla dzieci.
Uwieńczeniem imprezy, będzie zabawa taneczna!

Plakat z zaproszeniem na Dożynki Gminne w Rzeczycy Wielskiej w Gminie Polanów 7 września 2024