Wydarzenie

9. edycja Bitwa Regionów 2024 podczas Dni Koszalina

Data: 26.05.2024

Od maja 2024 roku w całej Polsce odbywają się eliminacje powiatowe konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” skierowanego dla Kół Gospodyń Wiejskich.
26 maja 2024 podczas Dni Koszalina 2024 rozpocznie się pierwsza Bitwa Regionów pomiędzy Kołami Gospodyń Wiejskich z powiatu koszalińskiego, sławieńskiego oraz białogardzkiego.

Koła Gospodyń Wiejskich zaprezentują swoje popisowe dania kuchni regionalnej.

Przyjdźcie i przekonajcie się jakie wspaniałe potrawy regionalne zaserwują reprezentanci Kół Gospodyń Wiejskich z naszego regionu.

Przypomnijmy, że ubiegłoroczną 8.edycję wygrało w województwie zachodniopomorskim Koło Gospodyń Wiejskich “Ach te Baby” z Kłanina – Gmina Bobolice, które swoim wybitnym daniem – ryba w ogniu z kwaśnikiem, zachwyciło podniebienia jurorów.

Raz jeszcze gratulujemy, trzymamy kciuki za kolejne pomysły kulinarne i życzymy powodzenia w nowej 9. edycji Bitwy Regionów 2024!