Wydarzenie

36. Dni Ziemi Sianowskiej

Data: 13.06.2024 - 15.06.2024

W dniach 13, 14 do 15 czerwca 2024 r. na stadionie miejskim w Sianowie odbędą się 36. Dni Ziemi Sianowskiej.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Sianów i przyjaciół gminy do wspólnego świętowania !!! Wstęp bezpłatny !

Wydarzenia zaplanowano na Stadionie Miejskim w Sianowie, a w programie: turniej wiedzy o gminie Sianów;  mecz urzędnicy vs. rzemieślnicy, koncerty muzyczne; rywalizacje i potyczki na wesoło; stoiska wystawiennicze, strefa zabaw dla dzieci, wesołe miasteczko, stoisko Buru Karate Kyokushin, stoisko DKMS, stoisko Fundacji Jesteśmy Razem, strefa chillout „Zabujaj się w Łazach”, stoisko Koła Gospodyń Wiejskich Osieki, pokaz sztucznych ogni.

Nie przegapcie tej okazji, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się różnorodnymi atrakcjami i wspólną zabawą. To będzie niezapomniany weekend pełen radości, śmiechu i dobrej zabawy!

Plakat z zaproszeniem na 36. Dni Ziemi Sianowskiej 13 do 15 czerwca 2024

Plakat z zaproszeniem na potyczki na wesoło podczas 36. Dni Ziemi Sianowskiej