Wydarzenie

27. Ogólnopolski Turniej JUDO w Dąbrowie

Data: 25.05.2024

Baner infomujący o wydarzeniu 27. Ogólnopolski Turniej Judo w Dąbrowie 25.05.2024 r.

25 maja 2024 roku Dąbrowa ponownie stanie się stolicą judo. Tym razem po raz dwudziesty siódmy.

Jak co roku Uczniowski Klub Sportowy TORI oraz Szkoła Podstawowa w Dąbrowie, będą organizatorami Ogólnopolskiego Turnieju Judo dla dzieci. Współorganizatorem turnieju jest również Powiat Koszaliński.

Turniej poświęcony jest pamięci Larysy Ewy Krause, tragicznie zmarłej judoczki, piątej zawodniczki Igrzysk Olimpijskich w Atlancie, współzałożycielce UKS „TORI” oraz patronce szkoły.

Zawody zostaną rozegrane 25 maja 2024 roku,  wśród dzieci młodszych i dzieci starszych (osobno dla dziewcząt i chłopców), w różnych kategoriach wagowych.
Oficjalne otwarcie turnieju odbędzie się o godz. 10 , natomiast rozpoczęcie walk zaplanowano na 10:15.

Po zakończeniu każdej kategorii wiekowej odbędzie się dekoracja.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportu.

Plakat z zaproszeniem na 27. Ogólnopolski Turniej Judo w Dąbrowie gmina Sianów 25.0.2024