LIV sesja Rady Powiatu w Koszalinie

Dodano: 15 czerwca, 2022 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

Przewodniczący Rady Powiatu w Koszalinie informuje, że w dniu 22 czerwca 2022 r. o godzinie 11.00, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Koszalinie przy ul. Racławickiej 13, w sali nr 409 (IV piętro) odbędzie się LIV sesja Rady Powiatu w Koszalinie.

Porządek obrad LIV sesji Rady Powiatu w Koszalinie

1. Otwarcie obrad.
  2. Stwierdzenie kworum.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z LI sesji Rady Powiatu w Koszalinie z dnia 28 kwietnia 2022 r.
  5. Przyjęcie protokołu z LII sesji Rady Powiatu w Koszalinie z dnia 12 maja 2022 r.
  6. Przyjęcie protokołu z LIII sesji Rady Powiatu w Koszalinie z dnia 8 czerwca 2022 r.
  7. Sprawozdanie Starosty z działania Zarządu w okresie między sesjami.
  8. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady powierzonych do wykonania Zarządowi z LI sesji.
  9. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady powierzonych do wykonania Zarządowi z LII sesji.
  10. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady powierzonych do wykonania Zarządowi z LIII sesji.
  11. Wystąpienia obywatelskie.
  12. Raport o stanie Powiatu Koszalińskiego za 2021 rok:
    1) przedstawienie raportu o stanie Powiatu Koszalińskiego za rok 2021,
    2) debata nad raportem,
    3)rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie udzielenia Zarządowi Powiatu w Koszalinie wotum zaufania.
  1. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Powiatu Koszalińskiego za 2021 rok oraz sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu Koszalińskiego za 2021 r.
  2. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie udzielenia absolutorium dla Zarządu Powiatu z tytułu wykonania budżetu Powiatu Koszalińskiego w 2021 r.
  3. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu na 2022 rok.
  4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchwalenia zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Koszalińskiego na lata 2022 – 2032.
  5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia „Oceny zasobów pomocy społecznej dla Powiatu Koszalińskiego za 2021 rok”.
  6. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Koszalinie za rok 2021.
  7. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie przyznania Medalu pamiątkowego „Za zasługi dla Powiatu Koszalińskiego” Małgorzacie Zychowicz.
  8. Zapytania i interpelacje radnych.
  9. Odpowiedzi na zapytania i interpelacje radnych.
  10. Sprawy organizacyjne.
  11. Wnioski i oświadczenia radnych.
  12. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Zbigniew Grabarek