Wydarzenie

VII Dyniowe Garden Party w Ogrodach Hortulus w Dobrzycy

Data: 22.09.2024

Baner z zaproszeniem na Dyniowe Garden Party w Ogrodach Hortulus w Dobrzycy 22 września 2024

Już po raz 7 w Ogrodach Hortulus w Dobrzycy odbędzie się kolorowe i niesamowite święto – Dyniowe Garden Party! Jest to największe na Pomorzu Zachodnim święto dyni. Podczas imprezy setki dyń w różnych odmianach służą do tworzenia ogrodowych aranżacji, jako rekwizyty do zabaw oraz składniki dań.
W programie znajdą się: Dyniowa Gonitwa – bieg z dynią, gotowanie zupy dyniowej, ciekawostki dotyczące uprawy i wykorzystania dyni, stoiska wystawiennicze, dyniowe animacje i warsztaty dla dzieci.

Wydarzeniu towarzyszyć będą stoiska wystawiennicze i kiermasz ekoproduktów.

Bawcie się dobrze! Zapraszamy!

plakat z zaproszeniem na dyniowe garden party w Ogrodach Hortulus w Dobrzycy 22 września 2024