Wydarzenie

XXII edycja turnieju Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

Data: 30.05.2022 - 31.05.2022

Tymbark logo z podwórka na stadion

W dniach 30 i 31 maja 2022 r.  na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku odbędzie się finał województwa zachodniopomorskiego XXII edycji Turnieju „Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Zawody rozgrywane będą w trzech kategoriach wiekowych: U-8, U-10 i U-12 zarówno dziewcząt jak i chłopców. Rozgrywki kategorii U-8 kończą się na finale wojewódzkim, natomiast najlepsze zespoły w kategoriach U-10 i U-12 pojadą na finał Ogólnopolski, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Z terenu powiatu koszalińskiego do finału wojewódzkiego zakwalifikowały się trzy zespoły dziewcząt z UKS Victoria SP2 Sianów. U-8 trener Sebastian Wroński, U-10 Joanna Sikorska i U-12 Klaudia Majerczak. Wśród chłopców powiat będą reprezentować w kat. U-8 Szkoła Podstawowa Stare Bielice, trener Mateusz Kaźmierczak, U-10 Szkoła Podstawowa Mielno  trener Filip Filus oraz w kat.U-12 Szkoła Podstawowa nr 2 w Sianowie trener Piotr Starzecki.