Wydarzenie

Wystawa Ogrodniczo-Pszczelarska w Barzkowicach

Data: 11.05.2024 - 12.05.2024

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach serdecznie zaprasza na Wiosenną Wystawę Ogrodniczo-Pszczelarską „BARZKOWICKA WIOSNA”.  Wydarzenie zaplanowano w dniach 11-12 maja 2024 r. na terenie ZODR w Barzkowicach.

Wystawa ma charakter targów ogrodniczych i jest miejscem spotkań pasjonatów pszczelarstwa, miłośników kwiatów oraz amatorów aranżacji zieleni. W programie bogata ekspozycja roślin, drzew, krzewów owocowych, szeroka oferta miodów odmianowych i akcesoriów pszczelarskich. Podczas wydarzenia odbędzie się kiermasz ogrodniczy, wystawa rękodzieła, szkolenie pt. „Plan Strategiczny WPR 2023 – 2027”, a także konkursy i zabawy dla najmłodszych.

Plakat z zaproszeniem na Wiosenną Wystawę Ogrodniczo Pszczelarską BARZKOWICKA WIOSNA w dniach 11 i 12 maja 2024 r. na terenie ZODR w Barzkowicach