Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Wydarzenie

Stoisko rekrutacyjne w Polanowie – bezpłatne badania kolonoskopii

Data: 17.07.2021

Plakat informacyjny zapraszający do stoiska rekrutacyjnego projektu Wiem, badam się, zapobiegam, w dniu 17.07.2021 r. od godz. 16:00 w Paku Miejskim w Polanowie

Uwaga! Uwaga! Rozpoczynamy już czwarty sezon naszych spotkań z bezpłatną ofertą badań kolonoskopii.
Przed nami kolejny dzień (17 lipca 2021 r.) pod znakiem profilaktyki – możliwości skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetycznych, porad specjalisty ds. chorób nowotworowych oraz szansa zapisania się na bezpłatne badania kolonoskopii.
Tym razem widzimy się w Polanowie w Parku miejskim. Dzięki uprzejmości Polanowskiego Ośrodka Kultury i Sportu, naszą ofertę przedstawimy Mieszkańcom gminy i okolic podczas wydarzenia plenerowego „Bezpieczne Wakacje”.
Spośród wielu zapewnionych przez Organizatora atrakcji, znajdźcie kilka minut by odwiedzić nasze stoisko (duży biały namiot!), wypełnić ankietę i oświadczenie, a otrzymacie Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych badań wykonywanych w SP ZOZ MSWiA w Koszalinie (POLIKLINIKA, ul. Szpitalna 2).
Dla odwiedzających stoisko czekają również ciekawe publikacje, zdrowa przekąska.
Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia 😉

plakat z informacja o wydarzeniu w Polanowie pn. Bezpieczne wakacje realizacja w Polanowie 17.07.2021 od godz. 16:00 w parku miejskim


Udostępnij: Facebook | Twitter