Wydarzenie

XI Rajdowe Mistrzostwa Polski Zachodniej Runda 3

Data: 22.05.2022

Polski Związek Motorowy zaprasza na Rajdowe Mistrzostwa Polski Zachodniej Runda 3. Wydarzenie zaplanowano na 22 maja 2022. Trzecią rundą cyklu będzie Rajd Koszaliński.
Jedenasta edycja imprezy wraca do Gminy Polanów, a na uczestników czekają niesamowite oesy o górskim charakterze. W końcu Gmina Polanów nie przez przypadek zwana jest Górami Północy! Dwa ponad 4-kilometrowe odcinki specjalne z dużą ilością zjazdów i podjazdów oraz ślepych zakrętów. Każdy z nich przejeżdżany trzykrotnie, a po każdej pętli powrót do Parku Serwisowego w centrum Polanowa. Ale największa niespodzianka czeka na finał. Trasa zamykającego rajd superoesu prowadzi po… dachu Centrum Handlowego Forum Koszalin! Ponad 1,2 km oes wykorzystuje cały teren górnego parkingu włącznie z rampami wjazdowymi i zjazdowymi! Jak zapowiadają organizatorzy czegoś takiego jeszcze nie było. Zapraszamy!

Plakat zapraszający na rajdowe mistrzostwa Polski Zachodniej runda 3 w niedzielę 22 maja 2022