Wydarzenie

Powiatowy Festiwal Ziemniaka w Niedalinie

Data: 17.09.2022

Centrum Kultury i Bibliotek Publiczna Gminy Świeszyno zaprasza na Powiatowy Festiwal Ziemniaka. Wydarzenie zaplanowano na 17 września 2022 od godziny 15:00 na terenach rekreacyjnych nad rzeką Radew w Niedalinie. Zaplanowane atrakcje to m.in.: pokaz kulinarny Grzegorza Zawieruchy zwycięzcy Master Chef, koncert zespołu Bayera, występy lokalnych zespołów ludowych, konkurs kulinarny „Ziemniak na talerzu – tradycja kuchni powiatu koszalińskiego”, a także pyszności serwowane na stoiskach Kół Gospodyń Wiejskich i bogata strefa zabawy dla dzieci. Serdecznie zapraszamy!

Plakat zapraszający na Powiatowy Festiwal Ziemniaka 17 września 2022 od godziny 15 na terenach rekreacyjnych nad rzeką Radew w Niedalinie

Plakat zapraszajacy na piknik z produktem polskim w dniu 17 września 2022 w Niedalinie od godziny 15

Podczas wydarzenia zapraszamy również do stoiska Powiatu Koszalińskiego i skorzystania z bezpłatnych konsultacji dietetyka oraz z możliwości zapisania się na bezpłatne badania kolonoskopii wykonywane w ramach projektu „Wiem, Badam się, Zapobiegam – badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego”.
plakat z informacja o stoisku rekrutacyjnym projektu Wiem, Badam sie, Zapobiegam w Niedalinie 17.09.2022