Wydarzenie

Powiatowy Dzień NGO w Sianowie

Data: 03.11.2023

3 listopada 2023 r. o godz. 18.00 w Sianowskim Kinie Zorza odbędzie się wielkie święto organizacji pozarządowych. Wydarzenie jest co roku organizowane w partnerstwie z Sianów Gmina Przyszłości i Powiat Koszaliński.
Tym razem w nieco innej scenerii, zapraszamy Was na spektakl teatralny  pn. „Związek otwarty” w wykonaniu aktorów z Bałtyckiego Teatru Dramatycznego z Koszalina Żanetty Gruszczyńskej – Ogonowskiej i Wojciecha Rogowskiego. Będzie to prawdziwa uczta kulturalna – komedia dell`arte! Napisana przez włoskiego pisarza Dario Fo – laureata literackiej nagrody Nobla, ukazująca zalety i wady małżeństwa w średnim wieku, po licznych przejściach i miłosnych ekscesach. Po spektaklu zapraszamy na: wspólny poczęstunek, prezentację dorobku NGOs i wymianę doświadczeń.

Rejestracja uczestników z terenu 8 gmin naszego powiatu tj. z gmin: Będzino, Biesiekierz, Bobolice, Manowo, Mielno, Sianów, Świeszyno Polanów i  prowadzona jest na:
www.ngowpowiecie.pl  lub bezpośrednio u koordynatorki wydarzenia p. Agaty Szewczyk pod numerem: 602 126 916.

Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona, z 1 NGO – możemy gościć maksymalnie 5 osób, a rejestracja trwa do 31.X.2023r!

Nie zwlekajcie. Serdecznie zapraszamy
Plakat z zaproszeniem na Powiatowy Dzień NGO w Sianowie 3 listopada 2023