Powiat Koszaliński

Powiat Koszaliński

A-
A
A+
A
A
A
A
A-
A
A+
A
A
A
A

Wydarzenie

Piknik sportowy w Zegrzu Pomorskim

Data: 19.09.2020

Zapraszamy na Piknik sportowy w Zegrzu Pomorskim 19 września godz. 13:00-17:00.
Podczas pikniku zapraszamy do stoiska informacyjno – promocyjnego powiatu koszalińskiego realizowanego w ramach projektu „Wiem, badam się, zapobiegam – badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego”.
Będziecie mieli Państwo możliwość zapisania się na bezpłatne badania wykonywane w SP ZOZ MSWiA w Koszalinie (POLIKLINIKA), należy wypełnić ankietę i oświadczenie.
Zapraszamy również do skorzystania z bezpłatnych porad dietetyka, na miejscu analiza składu i masy ciała. Do zobaczenia!
plakat informujący o stoiskach rekrutacyjnych projektu w dniach 19 wrzesnia w miejscowości Zegrze Pomorskie oraz w miejscowości Stare Bielice w dniu 20 września
plakat informujący o stoiskach rekrutacyjnych projektu Wiem, badam się, zapobiegam, które odbędą się w dniach 19 września w miejscowości Zegrze Pomorskie oraz w miejscowości Stare Bielice w dniu 20 września

plakat informacyjny zapraszający na piknik sportowy w Zegrzu Pomorskim 19 września o godz.13:00-17:00plakat informujący o wydarzeniu pn. „Piknik sportowy”, który odbędzie się w Zegrzu Pomorskim 19 września w godzinach 13-17.


Udostępnij: Facebook | Twitter