Wydarzenie

FERIE w gminach powiatu koszalińskiego

Data: 13.02.2023 - 26.02.2023

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Sianowie zapraszają do spędzenia Bajecznych Ferii w Bibliotece. Podczas zajęć zabawy, warsztaty, wycieczki, gry, konkursy i wiele innych atrakcji! Zajęcia są nieodpłatne, a zapisywać się można w poszczególnych filiach na terenie gminy.

Plakat z zaproszeniem do skorzystania z ofert bibliotek na terenie gminy Sianów podczas ferii 2023

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Bobolicach zaprasza do skorzystania z przygotowanej oferty atrakcji podczas ferii zimowych. Zapisy w sekretariacie lub pod numerem telefonu: 602470971.

Plakat z zaproszeniem do spędzenia ferii 2023 z Miejsko Gminnym Ośrodkiem Kultury w Bobolicach

Gmina Będzino zaprasza Dzieci do aktywnego spędzenia ferii i skorzystania z oferty GOK w Będzinie.

Plakat z zaproszeniem do aktywnych ferii w gminie Będzino

Plakat z zaproszeniem na aktywne ferie zimowe w gminie Będzino miejscowość Dobre

Gmina Manowo zaprasza do skorzystania z oferty na ferie zimowe, wśród zaplanowanych atrakcji: kino, park trampolin, warsztaty kreatywne, wycieczka do Kołobrzegu, bal karnawałowy, spotkanie z iluzjonistą.
Zapisy i wpłaty w świetlicach do 7 lutego 2023.

Plakat z zaproszeniem na ferie zimowe w gminie Manowo

Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza do aktywnego udziału w ferie zimowe, zaplanowano mnóstwo atrakcji. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 943188229

Plakat z zaproszeniem na ferie zimowe w Gminie Polanów

Pozostałe oferty z terenu powiatu koszalińskiego: